Wycieczka do Krakowa i Wieliczki

Uczniowie klas 1a, 3a, 3b oraz 4 c, w dniach 15 i 16 czerwca, odbyli wycieczkę do Krakowa i Wieliczki. W czwartek,15 czerwca, na trasie wycieczki znalazły się: Podziemia Rynku w Krakowie, Sukiennice, Kościół Mariacki, Barbakan, Collegium Maius, Smok Wawelski. Uczniowie mieli również okazję zintegrować się podczas czasu wolnego, kupić pamiątki oraz skosztować pysznych lodów. Wieczorem spędzili wspólnie czas na wspólnych grach i zabawach. 16 czerwca, wypoczęci i zadowoleni, wyruszyli na podbój Kopalni Soli w Wieliczce. To była wyprawa pełna pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. 

Учні 1а, 3а, 3б та 4 класів 15 та 16 червня здійснили поїздку до Кракова та Велички. У четвер, 15 червня, маршрут подорожі включав: площу Підземний ринок у Кракові, Суконний зал, костел Святої Марії, Барбакан, Колегіум Майус, Вавельський дракон. Студенти також мали можливість інтегруватися у вільний час, придбати сувеніри та скуштувати смачне морозиво. Увечері вони проводили час разом, граючи в ігри. 16 червня, відпочивши і задоволені, вони вирушили підкорювати соляну шахту у Величці. Це була подорож, сповнена позитивних емоцій та незабутніх вражень.