Piknik Rodzinny

17 czerwca w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców.

Zarówno dzieci, jak i rodzice mogli skorzystać z wielu ciekawych atrakcji. W programie znalazły się m.in.: pokaz grupy rekonstrukcyjnej wczesne średniowiecze, występy artystyczne, pokaz szermierki, judo. Uczestnicy pikniku mogli także wziąć udział w kiermaszu roślin, książek i gier.

Na spragnionych i głodnych czekały stoiska z napojami, uwielbianą przez dzieci watą cukrową i grill. Dla najmłodszych przygotowano dmuchany plac zabaw.

Gościem specjalnym był Marcin Józefaciuk- nauczyciel, ekspert w programie telewizyjnym „Nastolatki rządzą…kasą”.

Pogoda dopisała i co najważniejsze, goście i humory także.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w ten projekt i przyczynili się do stworzenia miłej i rodzinnej atmosfery.

17 червня в нашій школі відбувся Сімейний пікнік, організований Батьківською радою. І діти, і батьки могли скористатися багатьма цікавими атракціонами. У програмі, m.in р.: показ групи реконструкції раннього середньовіччя, художні виступи, фехтувальне шоу, дзюдо. Учасники пікніка також могли взяти участь у ярмарку рослин, книг та ігор. Для спраглих і голодних були кіоски з напоями, улюбленими дітьми солодкою ватою і шашликом. Для маленьких гостей облаштовано надувний дитячий майданчик. Спеціальним гостем був Марчін Юзефацюк – викладач, експерт телепрограми «Підлітки правлять… гроші». Погода була гарною, а головне, гості та настрій. Дякуємо всім, хто долучився до цього проекту та сприяв створенню приємної та сімейної атмосфери.