„PODWIECZOREK Z MAMĄ” W KLASIE II A 

Uczniowie klasy IIA zorganizowali uroczysty podwieczorek dla swoich mam. Podczas wspólnie spędzonego popołudnia uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne organizując koncert dla zaproszonych mam, którym również wręczyli wykonane przez siebie wcześniej laurki. Dziecięcy występ i prace plastyczne spotkały się z entuzjastycznym odbiorem naszych gości. Po części artystycznej wszyscy zebrali się na słodkim poczęstunku przygotowanym przez mamy, a jego punktem głównym były kanapki z własnoręcznie zrobionym masłem. 

Учні ІІА класу організували святковий післяобідній чай для своїх матерів. Протягом дня, проведеного разом, студенти презентували свої музичні навички, організувавши концерт для запрошених мам, яким вони також вручили листівки, які вони зробили раніше. Дитяча вистава та художні роботи зустріли захоплений прийом наших гостей. Після мистецької частини всі зібралися на солодке частування, приготоване мамами, а його головною метою стали бутерброди з маслом ручної роботи.