Zajęcia w Kuchcikowie

W kończącym się roku szkolnym klasa 6a była w kuchcikowie 6 razy. Zaczynaliśmy od zapoznania się ze sprzętem AGD, wykonywaliśmy tosty, podczas nocowania robiliśmy ciasto na naleśniki i usmażyliśmy ich bardzo dużo. Na warsztatach z zaproszonym gościem od cudów cukierniczych, Panią Agnieszką, poznaliśmy, jak działają roboty planetarne. Nasze cudne babeczki podarowaliśmy na kiermasz słodkości. W ramach projektu Trzymaj formę zrobiliśmy zdrowe sałatki a miesiąc później, poznając działanie blenderów,  powstały koktajle prozdrowotne.  Na pożegnanie z kuchcikowem wykonaliśmy deserki. Praca w kuchcikowie dała nam mnóstwo radości, wspaniałej nauki w działaniu i chęci działania we własnej domowej kuchni.

Наприкінці навчального року 6а клас був у куччіково 6 разів. Починали з знайомства з побутовою технікою, робили тости, за ніч робили тісто для млинців і смажили їх багато. На воркшопі із запрошеною гостею від кондитерських чудес пані Агнешкою ми дізналися, як працюють планетарні роботи. Ми пожертвували наші чудові кекси на ярмарок солодощів. В рамках проекту Keep in shape ми робили корисні салати і через місяць, дізнавшись про дію блендерів, були створені коктейлі, що сприяють здоров’ю.  Щоб попрощатися з кухарем, ми приготували десерти. Робота в Куччіково принесла нам багато радості, чудове навчання в дії та готовність діяти на власній домашній кухні.