Rozpoczęły się Wakacje

Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł długo wyczekiwany przez Was czas zasłużonego odpoczynku – czas wakacji. Dziękując za Wasz wysiłek i włożony w naukę trud, pragniemy Wam życzyć, aby zbliżające się wakacje były dla Was czasem odpoczynku, radości i beztroski. Korzystajcie z każdego promyka słońca, cieszcie się każdą spadającą z nieba kroplą deszczu. Zachwycajcie się każdą tęczą, każdym rozkwitającym kwiatem i każdym zachodem słońca. Bawcie się wspaniale w leśnej głuszy, na złocistych plażach i w cieniu górskich szczytów. Głęboko wierzymy, że niebawem wszyscy znów się spotkamy – przepełnieni wspaniałym humorem, wypoczęci i pełni sił, by przez kolejny rok szkolny zdobywać nową wiedzę. Wspaniałej zabawy i samych radosnych chwil!

Plakat przedstawia żółte polne kwiaty na niebieskim tle z napisem wspaniałych wakacji

Після десяти місяців напруженого навчання настав довгоочікуваний час заслуженого відпочинку – час канікул. Дякуючи Вам за докладені Вами зусилля і зусилля, вкладені в навчання, хочемо побажати Вам, щоб прийдешні свята стали для Вас часом відпочинку, радості і безтурботності. Насолоджуйся кожним промінчиком сонця, насолоджуйся кожною краплею дощу, що падає з неба. Дивуйтеся кожній веселці, кожній квітці і кожному заходу сонця. Відмінно проведіть час в лісовій глушині, на золотистих пляжах і в тіні гірських вершин. Ми глибоко віримо, що незабаром ми всі зустрінемося знову – наповнені чудовим гумором, відпочили і повні сил, щоб отримати нові знання до наступного навчального року. Відмінних веселощів і щасливих моментів!