Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas siódmych i ósmych

Jak co roku, również i w tym, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 7-8. Absolwenci naszej szkoły złożyli uroczyste ślubowanie, nastąpiło przekazanie sztandaru. Po przemowie Pani dyrektor Iwony Sosnowskiej nastąpiło wręczenie nagród książkowych uczniom z najwyższą średnią klas 7-8. Uczniom, którym przez pięć lat udało się osiągnąć najlepsze wyniki zostały wręczone srebrne tarcze. Zostali nagrodzeni sportowcy z najlepszymi wynikami. Ostatnim punktem było przyznanie nagród- najlepszy sportowiec wśród dziewcząt- Julia Szyrman i chłopców – Fabian Mencel oraz nagrodę dyrektora Szkoły dostała Aleksandra Jastrzębska. Po uroczystej części nastąpiła część artystyczna przygotowana pod opieką Pani Beaty Skalskiej i Pani Izabeli Żółtaszek. Wszystkim ósmoklasistom życzymy dostania się do wybranych szkół i bezpiecznych wakacji.

Як і щороку, так і в цьому році відбулося урочисте завершення навчального року для учнів 7-8 класів. Випускники нашої школи склали урочисту клятву, прапор було вручено. Після виступу директорки школи Івона Сосновська книжкові нагороди отримали учні з найвищими середніми оцінками 7-8. Студенти, яким вдалося досягти найкращих результатів за 5 років, були нагороджені срібними щитами. Нагороджено спортсменів з найкращими результатами. Останнім пунктом стала нагорода найкращої спортсменки серед дівчат – Юлії Ширман та юнаків – Фабіана Менцеля, а нагорода директора Школи дісталася Олександрі Ястшембській. Після урочистої частини відбулася мистецька частина, підготовлена під керівництвом пані Беати Скальської та пані Ізабели Жолташек. Бажаємо всім восьмикласникам потрапити до обраних шкіл та безпечних канікул.