Konkurs dla klas I – III „Uczeń z dysleksją w cyfrowym i analogowym świecie”

W związku z obchodami XXI Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji, który odbędzie się pod hasłem „Uczeń z dysleksją w cyfrowym i analogowym świecie”, zapraszamy uczniów klas I – III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

Zadanie polega na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej (format A4 lub A3), dowolną techniką płaską na temat:
„Oswajam trudną literkę”.

Prace przedstawiać mogą jedną ozdobioną literę, wyraz z trudnością ortograficzną. Czekamy także na pomysłowość uczniów w tym temacie.

Dzieła należy składać do 5.10.2023 w gabinecie pedagoga (sala nr 19 w budynku A ).

Prosimy o dołączenie metryczki: (Imię, nazwisko oraz klasa).

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi w trakcie obchodów Dnia Świadomości Dysleksji w szkole.

Organizatorzy:
Agata Tomaszewska
Agnieszka Walczakiewicz

У зв’язку зі святкуванням XXI Європейського тижня обізнаності про дислексію, який пройде під гаслом «Учень з дислексією в цифровому та аналоговому світі», запрошуємо учнів І-ІІІ класів взяти участь у мистецькому конкурсі.

Завдання полягає в самостійному виконанні художнього твору (формат А4 або А3), використовуючи будь-яку плоску техніку по темі:
«Я приручаю важкий лист».

У творах може бути одна прикрашена буква, слово з орфографічною складністю. Також з нетерпінням чекаємо винахідливості студентів у цій темі. Роботи подаються до 5.10.2023 р. у кабінеті педагога (кімн. 19 корпусу А). Будь ласка, прикріпіть вихідні дані: (Ім’я, прізвище та клас). Будуть оголошені результати конкурсу та вручення призів під час святкування Дня обізнаності про дислексію в школі.

Організатори:
Агата Томашевська
Агнешка Вальчакевич