Konkurs naukowo – plastyczny w nurcie działań STEAM

Uwaga Konkurs!

Ogłaszamy konkurs naukowo – plastyczny w nurcie działań STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics).

W konkursie tworzymy prace plastyczne w formacie od A3 do A0, w dowolnej technice, o tematyce:

MIASTO PRZYSZŁOŚCI

Praca ma przedstawiań wizję miasta przyszłości z uwzględnieniem wynalazku, który będzie według Was miał wpływ na taki, a nie inny wygląd miasta przyszłości.
Proszę, aby na pracy w czytelnej formie (np. „chmurki tekstowej” lub notatki na dole) znalazło się wyjaśnienie dotyczące tego wynalazku. Wynalazek może być zupełnie fantastyczny/hipotetyczny np. łamiący znane prawo fizyki.

Konkurs dla uczniów klas IV-VIII.
Prace przyjmowane będą w sali 59 w budynku B do dnia 12.10.2023.

Prace zostaną następnie wywieszone w holu II piętra, budynek B.
Zwycięzców ogłosimy do 20.10.

Zachęcam do udziału!
organizator: Agnieszka Sierpowska-Bartosik

plakat przedstawia wieżowce namalowane i napis miasto przyszłości konkurs naukowo-plastyczny w nurcie działań steam

Оголошую науково-мистецький конкурс за напрямом STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics). У конкурсі ми створюємо художні твори у форматі від А3 до А0, у будь-якій техніці, на такі теми: МІСТО МАЙБУТНЬОГО У роботі представлено бачення міста майбутнього з урахуванням винаходу, який, на вашу думку, вплине на появу міста майбутнього. Я прошу, щоб робота в читабельній формі (наприклад, «хмара тексту» або примітка внизу) містила пояснення цього винаходу. Винахід може бути повністю фантастичним/гіпотетичним, наприклад, порушувати відомий закон фізики. Конкурс для учнів IV – VIII класів. Роботи приймаю в кімнаті 59 корпусу Б до 12.10.2023. Потім роботи будуть виставлені у вестибюлі другого поверху, корпус Б. Переможці будуть оголошені до 20.10. Закликаю вас взяти участь!
організатор: Аґнєшка Серповська-Бартосік