Pracowania w ramach Laboratoriów Przyszłości

W ramach projektu Laboratoria Przyszłości, nasza szkoła została wyposażona w nowoczesny sprzęt, wspierający rozwijanie pasji ucznia i zdobywanie przez niego kompetencji z zakresu inżynierii, technologii i nauk ścisłych. Nowo otwarta pracownia techniczna (budynek B, sala 23) pozwoli na aktywizowanie uczniów i wzbudzanie u nich większego zainteresowania zajęciami lekcyjnymi poprzez możliwość pracy na interesującym sprzęcie technologicznym w ramach ćwiczeń praktycznych.

В рамках проекту «Лабораторії майбутнього» наша школа оснащена сучасним обладнанням, що підтримує розвиток захоплення учня і набуття компетенцій в області техніки, технологій і точних наук. Нещодавно відкрита технічна лабораторія (корпус Б, кімн. 23) дозволить студентам активізувати та пробудити більший інтерес до аудиторної діяльності завдяки можливості працювати на цікавому технологічному обладнанні в рамках практичних занять.