Warsztaty filmowe z klasą Vb

22 września klasa Vb miała okazję uczestniczenia w niezwykłych warsztatach w nowym filmowym studiu efektów specjalnych. Odbyły się w  Narodowym Centrum Kultury Filmowej w EC1 w Łodzi. Poznaliśmy tam tajniki pracy w studiu. Podczas warsztatów spacerowaliśmy po green screenie, pracowaliśmy z kamerą oraz dowiedzieliśmy się jak wygląda taka praca.
Czas warsztatów był to czas nauki i świetnej zabawy.

22 вересня Vb клас мав можливість взяти участь у незвичайному воркшопі в новій кіностудії спецефектів. Вони відбулися в Національному центрі кінокультури EC1 у Лодзі. Там ми дізналися секрети роботи в студії. Під час воркшопів ми пройшлися зеленим екраном, попрацювали з камерою та дізналися, як виглядає така робота.
Час воркшопу був часом навчання та великого веселощів.