5d przygotowuje uroczystość

W tygodniu poprzedzają uroczystość uczniowie klasy 5d robili dekorację, szykowali cytaty i zwijali rulony z cytatami, które  następnie były rozdawane przed wejściem salę gimnastyczną w dniu Święta KEN połączonego z upamiętnieniem naszego ŚP Dariusza Wężykowskiego. Uczniowie przynieśli również rekordową liczbę ciast w liczbie 6. Bardzo dziękujmy tacie Aleksandra, który pro bono wydrukował 2 zdjęcia dużego formatu Pana Dariusza Wężykowskiego na tę wspaniałą uroczystość.

За тиждень, що передував церемонії, учні 5-го класу виготовили прикраси, підготували цитати та згорнули рулони з цитатами, які потім роздали перед входом до спортзалу в день Дня КЕН у поєднанні з вшануванням пам’яті нашого покійного Даріуша Венжиковського. Також учні принесли рекордну кількість – 6 тортів. Дякуємо татові Олександра, який на безоплатній основі надрукував 2 великоформатні фотографії пана Даріуша Венжиковського за цю чудову церемонію.