Dzień Dyni i Halloween w klasie 1b

Dzień Dyni to wyjątkowa okazja do połączenia edukacji, kreatywności i zabawy w jedno. W dniu 30 października uczniowie klasy 1b  na wesoło spędzili czas poznając różne kształty dyń i jej przeznaczenie.  Dzień Dyni był również okazją  do promowania zdrowego żywienia. W czasie tego święta dynie stały się głównym elementem dekoracji sali i inspiracją dla różnorodnych aktywności.
Połączyliśmy to święto z Halloween, jako tradycją Wielkiej Brytanii. W blasku migających światełek stworzyliśmy wesoły świat przebranych stworków.

День гарбуза та Хелловін у 1 класі

День гарбуза – це унікальна можливість об’єднати навчання, творчість та веселощі в одне ціле. 30 жовтня учні 1-б класу весело провели час, дізнаючись про різні форми гарбузів та їх призначення.  День гарбуза також став нагодою пропагувати здорове харчування. Під час цього свята гарбузи стали головним елементом прикраси залу і натхненням для різних активностей.
Ми поєднали це свято з Хелловіном як традицією у Великій Британії. У сяйві миготливих вогнів ми створили веселий світ костюмованих істот.