Klasowe wydarzenie w III A

Wdrożenie innowacji pedagogicznej w klasie 3a „Książka Wędrowniczka” etap trzeci –„Słonisław w podróży”.

W piątek, 20 października uczniowie klasy 3a poznali słonia Słonisława, bohatera kolejnego etapu innowacji pedagogicznej. Realizując cele innowacji Słonisław pozna świat oczami dzieci. Każde dziecko zabierze maskotkę do swojego domu na tydzień i opisze wspólnie przeżyte przygody, które następnie zaprezentuje w klasie.

Класний захід у ІІІ А

Впровадження педагогічних інновацій у 3а класі «Книга мандрівника», третій етап – «Славіслав у мандрівці». У п’ятницю, 20 жовтня, учні 3-а класу зустрілися зі слоном Слоніславом, героєм чергового етапу педагогічної новаторської діяльності. Переслідуючи цілі інновацій, Славіслав пізнає світ очима дітей. Кожна дитина візьме талісман додому на тиждень і опише пригоди, які вони пережили разом, які потім представить на уроці.