Jesteśmy EKO – wycieczka do EKOEKSPERYMENTARIUM

W ostatnich tygodniach października klasy 5 c i 7 a odbyły wycieczkę do EKOEKSPERYMENTARIUM. Poznaliśmy proste sposoby na to, jak być eko w domu na co dzień. W salonie szukaliśmy sposobów na oszczędzanie energii, w łazience zadbaliśmy o każdą kroplę wody, w kuchni podzieliliśmy się sposobami na gotowanie zero waste, a w sypialni przejrzeliśmy rzeczy i zastanawialiśmy się nad tym, dlaczego warto mieć ich mniej. W ciekawy sposób dowiedzieliśmy się, jak małymi krokami możemy ratować nasz świat.

Ми – ЕКО В

останні тижні жовтня учні 5с та 7а класів мали поїздку до ЕКОЕКСПЕРИМЕНТАРІУМУ. Ми дізналися прості способи бути екологічними вдома щодня. У вітальні ми шукали способи економії енергії, у ванній кімнаті дбали про кожну краплю води, на кухні ділилися способами приготування їжі без відходів, а в спальні переглядали речі і думали, чому їх варто мати менше. Цікавим способом ми дізналися, як маленькими кроками можна врятувати наш світ.