Warsztaty z 4d i 5d

13 października została otwarta Interdyscyplinarna Pracownia Języka Polskiego w budynku B naszej szkoły.

Pan Bartłomiej Rosiak nauczyciel języka polskiego przeprowadził warsztaty dla klasy 4d i 5d, na których przedstawił sylwetkę ŚP Dariusza Wężykowskiego – nauczyciela historii, etyki, plastyki i techniki. Uczniowie zostali zapoznani z osobistymi rzeczami, księgozbiorem oraz pamiątkami naszego nauczyciela.

Pani Kamila Namiecińska opowiedziała anegdoty z życia szkolnego z  ponad 10 lat wspólnej pracy. Uczniowie obejrzeli również film opowiadający o życiu i twórczości ŚP Dariusza Wężykowskiego.

Spotkanie było pełne wzruszenia.

13 жовтня в корпусі Б нашої школи відкрилася Міждисциплінарна лабораторія польської мови. Пан Бартломей Росяк, вчитель польської мови, провів майстер-класи для 4-го та 5-го класів, під час яких представив постать покійного Даріуша Венжиковського – вчителя історії, етики, мистецтва та технологій. Учнів ознайомили з особистими речами нашого вчителя, колекцією книг та пам’ятними речами. Пані Каміла Намєцінська розповіла анекдоти зі шкільного життя за понад 10 років спільної роботи. Також студенти переглянули фільм про життя та творчість покійного Даріуша Венжиковського. Зустріч була сповнена емоцій.