Wizyta w Przedszkolu Miejskim nr 120

W dniu 16 listopada  uczniowie z klasy 5d  uczestniczyli w zajęciach z Przedszkolami z PM 120.
Jest to bilateralna współpraca między naszymi placówkami w ramach Planu Adaptacyjnego 7-latków opracowany został całoroczny harmonogram wspólnych działań.

Jego pierwszym etapem była wizyta w przedszkolu. Nasi uczniowie: Mateusz, Alan, Tymon i Kuba czytali dzieciom  wiersze Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. 

Przedszkolaki  w różnym wieku od 3 do 6 lat w 6 grupach uważnie słuchały opowieści o produkcji czekolady i procesu jej tworzenia.

Niedługo rewizyta w naszej szkole w budynku A. Przedszkolaków czeka spacer po szkole, lekcja biblioteczna, zajęcia w edukacji oraz zajęcia z angielskiego. Ponieważ remont naszej nowej sali dobiega końca, czekają ich również zajęcia sportowe w sali gimnastycznej.

Koordynator do spraw współpracy z przedszkolami Kamila Namiecinska.

Microsoft Office Translator

16 листопада учні 5-го класу взяли участь у заняттях з дитячими садками з ПМ 120.

Це двостороння співпраця між нашими закладами, в рамках Плану адаптації для дітей 7 років розроблено цілорічний графік спільних заходів. Першим етапом було відвідування дитячого садка. Хлопчики: Матеуш, Алан, Тимон і Куба читали дітям вірші Юліана Тувіма та Яна Бжехви. Потім запросили дошкільнят до школи. Саме тому невдовзі у нас буде повторний візит до школи в корпусі А, де буде прогулянка школою, урок у бібліотеці, освітні заняття, уроки англійської мови та спортивні заходи у відремонтованому спортзалі, оскільки ремонт добігає кінця. Координаторка по співпраці з дитячими садочками Каміла Намєцінська.