Wigilia klasowa klasy 3B

Święta Bożego Narodzenia w tradycji polskiej to czas niezwykły.
Najbardziej wyjątkowym dniem jest oczywiście WIGILIA. 20 grudnia 2023 r- klasa 3 B, wspólnie z wychowawczynią zorganizowała klasową Wigilię, czyli spotkanie przedświąteczne. Na tej uroczystości nie mogło zabraknąć również rodziców, którzy nie tylko przybyli, ale zorganizowali także poczęstunek . Na początku uczestnicy spotkania wysłuchali i obejrzeli przygotowany przez uczniów program artystyczny , następnie uczniowie podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli przy wigilijnym stole. Po różnorodnych smakołykach odbyło się wyczekane rozdawanie prezentów od Mikołaja . W takiej serdecznej, rodzinnej atmosferze klasa 3 B spędziła środowy wieczór w szkole.

Galeria zdjęć z uroczystości.

Різдво за польською традицією – надзвичайний час.
Найособливіший день – це, звичайно ж, Святвечір. 20 грудня 2023 року 3 клас Б разом із класним керівником організували класний Святвечір, тобто передріздвяну зустріч. Не могли пропустити цю церемонію і батьки, які не тільки прийшли, а й організували частування. На початку зустрічі учасники слухали та дивилися мистецьку програму, підготовлену учнями, потім учні ділилися вафлями, бажали один одному добра та сідали за стіл напередодні Різдва. Після різноманітних ласощів відбулася довгоочікувана розіграш подарунків від Діда Мороза. У такій теплій, сімейній атмосфері 3 Б клас провів вечір середи в школі.