5d z wizytą w Jordanku

7 grudnia uczniowie klasy 5d uczestniczyli w Jordanku na zajęciach warsztatowych. Tematem spotkania było świąteczne dekorowanie toreb ekologicznych. Zatem wykorzystywaliśmy wzorniki świąteczne, litery o różnych czcionkach i kształtach. Tak zaprojektowane torby zostały w różnych barwach osprayowanie a następnie wysuszone suszarkami. Za pomocą termoprasy każda tak zaprojektowaną stronę torby odciskano w wysokiej temperaturze w celu utrwalenia wzoru. Zatem torby te będą służyć nam dłużej.

Podczas wizyty bawiliśmy się fantastycznie. Wszyscy pomagali sobie i wspierali się. Dlatego nie możemy się doczekać kolejnego spotkania warsztatowe już wiosną.

Gorące podziękowania dla Pani Sylwii J. i Sylwii W. za zaangażowanie, cierpliwość oraz  ciepłe  miłe słowa, które zachęcały wszystkich do pracy.

Do zobaczenia wkrótce na feriach w Jordanku.

Poniżej zdjęcia naszych ładnych toreb, dlatego zachęcamy do ich obejrzenia.

5d з відвідуванням Йорданек

7 грудня учні 5-го класу взяли участь у воркшопі в м. Йорданек. Темою зустрічі стало новорічне оформлення екологічних сумок з використанням новорічних шаблонів, букв різних шрифтів та форм. Сконструйовані таким чином мішки обприскували різними кольорами, а потім сушили сушарками. За допомогою термопреса кожна сторона сконструйованого таким чином пакета пресувалася при високій температурі, щоб закріпити малюнок.

Було дуже весело, всі допомагали і підтримували один одного. Наступна зустріч воркшопу відбудеться навесні.

Сердечно дякуємо пані Сільвії Джей та пані Сільвії В. за їхню відданість, терпіння та теплі добрі слова, які заохотили всіх до роботи.

До нових зустрічей під час зимових канікул в Йорданек.