Spacer Przyszłych Pierwszoklasistów w SP182

13 i 15 lutego w naszej szkole gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów wraz z nauczycielkami z przedszkola miejskiego PM 120. W czasie dwóch wizyt dzieci zwiedziły sekretariat, odnowioną stołówkę szkolną, świetlicę, gabinet pedagoga i psychologa szkolnego. Były również w świeżo wyremontowaną sali gimnastycznej.

Następnie odwiedziły uczniów z klasy integracyjnej klasy 3a. Gdy zasiadły w szkolnych ławkach przedszkolaki wzięły udział w zajęciach matematycznych. Wzorowo wykazały się znajomością figur geometrycznych. Kolejnym punktem spotkania były odwiedziny w klasie 3c w klasie masowej u Pani Anny Rajskiej Nowak. Siedmiolatkowie uczestniczyli w zajęciach z edukacji humanistycznej, na których dzieliły słowa na sylaby i głoski.

Na koniec spotkania odbyła się krótka lekcja z języka angielskiego pod okiem Pani Kamili Namiecińskiej. Było gwarno, wesoło i nikomu nie spieszyło się z powrotem do przedszkola. W podziękowaniu za wizytę każdy Przedszkolak otrzymał od starszych kolegów książeczkę do kolorowania: „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”.

Już dziś klasa 3a 3c zaprasza na ponowne odwiedziny – tym razem w czasie Drzwi Otwartych Szkoły w dniu 7 marca 2024 w godzinach 16.00-18.00

Прогулянка майбутніх першокласників в СП182

13 та 15 лютого наша школа приймала майбутніх першокласників разом із вихователями міського дитячого садка ПМ 120. За 2 візити діти відвідали кабінет секретаря, відремонтовану шкільну їдальню, загальну кімнату, кабінет педагога та кабінет шкільного психолога, а також нещодавно відремонтовану гімназію.

Потім до них завітали учні інтеграційного класу 3а класу. Сідаючи за шкільні парти, дошкільнята брали участь в уроках математики. Вони показали зразкове знання геометричних фігур. Наступним пунктом зустрічі став візит до 3-го класу масового класу з пані Анною Райською Новак. Семирічні діти брали участь у заняттях з гуманітарної освіти, де ділили слова на склади та звуки.

Наприкінці зустрічі відбувся короткий урок англійської мови під керівництвом пані Каміли Намєцінської. Було шумно, весело і ніхто не поспішав повертатися в садок. На знак подяки за візит кожен дошкільник отримав від своїх старших друзів книжку-розмальовку: «Вітаміни для хлопчика і дівчинки».

Клас 3а 3с запрошує вас відвідати знову сьогодні – цього разу під час Відкритих дверей школи 7 березня 2024 року з 16.00 до 18.00