Odwiedziny w Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi

W piątek, 23.09., klasa IV C odwiedziła Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi. Uczestniczyliśmy w warsztatach, w czasie których dowiedzieliśmy się czym się zajmuje i w jaki sposób pracuje archeolog, sami bawiliśmy się w poszukiwaczy skarbów, musieliśmy je także jak prawdziwi archeolodzy opisać. Zwiedziliśmy również trzy wystawy: archeologiczną, etnograficzną i numizmatyczną.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia tego wyjątkowego miejsca!

Знайомимося з професією археолога

У пятницю, 23 вересня, IV С клас відвідав Археологічний та Етнографічний музей у Лодзі. Ми брали участь у майстер-класах, де дізнавалися, чим займається і як працює археолог, самі грали в шукачів скарбів, а також мали описувати їх, як справжні археологи. Також ми відвідали три виставки: археологічну, етнографічну та нумізматичну.
Щиро запрошуємо Вас відвідати це унікальне місце!