Plebiscyt Edukacyjny 2022

Miło nam poinformować, że nasza szkoła i 5 naszych nauczycieli – Pan Bartłomiej Rosiak, Pani Katarzyna Mencel, Pani Aleksandra Jagieła-Sochacka, Pani Jolanta Dymarska oraz Pani  Anna Piaskowska – zostało zgłoszonych przez uczniów oraz ich rodziców i opiekunów do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli w ramach Plebiscytu Edukacyjnego, który w naszym województwie prowadzony jest przez „Dziennik Zachodni”.

Laureaci zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w każdym mieście i powiecie, następnie w skali województwa, a później w ogólnopolskim finale. Uroczysta gala wręczenia nagród i medali odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Naszym nauczycielom serdecznie gratulujemy, a dzieciom i ich opiekunom dziękujemy za zgłoszenie do nagrody! Jest ona ważna tym bardziej, że jej źródłem są satysfakcja i sympatia uczniów, dlatego też już samo zgłoszenie jest niesamowitym wyróżnieniem.

Wszystkie informacje na temat plebiscytu znaleźć można na stronie
https://dzienniklodzki.pl/plebiscyt-edukacyjny-oto-nauczyciele-dyrektorzy-i-placowki-edukacyjne-nominowane-do-nagrod-glosuj-na-najlepszych-lub-zglos/ar/c5-16897439


link do głosowania na nauczycieli:
https://dzienniklodzki.pl/p/kandydaci/plebiscyt-edukacyjny-2022%2C1014581/?groupId=129855
link do głosowania na szkołę:
https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/szkola-podstawowa-nr-182-im-tadeusza-zawadzkiego-zoski%2C3130457/

Serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

PROSIMY O GŁOSY!!!

Освітній плебісцит 2022

Ми раді повідомити, що наша школа та 5 наших вчителів - п. Бартломей Росяк, пані Катажина Менцель, пані Александра Ягела-Сочацька, пані Йоланта Димарська та пані Анна П'ясковська - були висунуті учнями, їхніми батьками та опікунами нагороду для найцінніших і найулюбленіших учителів у рамках Освітнього плебісциту, який проводить у нашому воєводстві «Dziennik Zachodni».
Переможці будуть визначені спочатку шляхом голосування в кожному місті та повіті, потім на рівні воєводства, а потім у загальнодержавному фіналі. Офіційна гала-церемонія нагородження та вручення медалей відбудеться в Королівському замку у Варшаві.
Вітаємо наших вчителів, дякуємо дітям та їх вихователям за подання до нагороди! Це тим важливіше, що його джерелом є задоволення та симпатії студентів, тому сама програма є надзвичайною честю.
Усю інформацію про плебісцит можна знайти на сайті https://dzienniklodzki.pl/p/kandydaci/plebiscyt-edukacyjny-2022%2C1014581/?groupId=129855
https://dzienniklodzki.pl/p/kandydat/szkola-podstawowa-nr-184-im-ludwika-warynskiego%2C3130459/
Велике спасибі!!!
БУДЬ ЛАСКА ЗА ГОЛОСИ!!!