Regionalni w EC1/Регіональний в EC1

Na kolejną wycieczkę Regionalni wybrali się do Nowego Centrum Łodzi. Zwiedzanie zaczęliśmy od Placu Teatralnego (vis a vis Teatru Wielkiego), przeszliśmy przez Dworzec Fabryczny, a skończyliśmy na zajęciach w EC1. Wykonywaliśmy różne doświadczenia, oglądaliśmy urządzenia, bawiliśmy się.. Było super, tylko trochę za krótko. Najlepiej wybrać się do Centrum na pół dnia. Zapraszamy więc wszystkich rodziców i dzieci do odwiedzenia tego magicznego miejsca. Na stronie internetowej można zapoznać się z dostępnymi tam atrakcjami https://ec1lodz.pl/ec1-dzisiaj

Регіонали наступного разу знову вирушили до Нового центру Лодзі. Екскурсію ми почали на Театральній площі (навпроти Великого театру), пройшли через вокзал Фабричний, а закінчили заняттями в EC1. Ми проводили різні експерименти, спостерігали за пристроями, розважалися... Це було чудово, просто трохи закоротко. Найкраще поїхати в Центр на півдня. Тож запрошуємо всіх батьків та дітей відвідати це чарівне місце. На веб-сайті ви можете ознайомитися з доступними там памятками.