Uroczyste Ślubowanie klas pierwszych i pasowanie na ucznia.

Dnia 13 października o godz.16:00 odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas I i pasowanie na ucznia naszej szkoły. W uroczystości brali uczniowie klas I i oddziału przygotowawczego wraz z Wychowawcami, Panie Dyrektor oraz Rodzice. Na początku uroczystości uczniowie zaprezentowali piękny występ artystyczny z wierszami, piosenkami i układem choreograficznym. Następnie w podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, uczniowie składali ślubowanie. Po tych słowach Panie Dyrektor dokonały symbolicznego pasowania na ucznia naszej szkoły.

Ślubowanie złożyli też rodzice naszych pierwszoklasistów. Pani Dyrektor życzyła wielu sukcesów na dalszą naukę szkolną naszym najmłodszym uczniom. Potem uczniowie dostali drobne upominki i mieli pierwsze zdjęcia klasowe. Po uroczystości udali się wraz z rodzicami na słodki poczęstunek do swoich klas.

13 жовтня о 16:00 в нашій школі склали присягу перші класи і стали учнями нашої школи. На церемонії були присутні учні 1-х класів та підготовчого відділення разом зі своїми вихователями, директором та батьками. На початку свята школярі показали гарний художній номер з віршами, піснями та хореографією. Потім в урочистій обстановці, перед хоругвою, учні склали присягу. Після цих слів директор влаштував символічне посвячення учнів нашої школи.
Присягу склали і батьки наших першокласників. Директор побажав нашим найменшим школярам успіхів у подальшому навчанні в школі. Потім діти отримали невеличкі подарунки та зробили перші фото у класі. Після церемонії вони разом з батьками пішли на солодкі столи у свої класи.