Odwiedziny SelfieArt

Uczniowie koła fotograficznego, z nauczycielką Sylwią Kardzis, w sobotę- 15 kwietnia wybrali się do ciekawego i tajemniczego miejsca -SelfieArt.
Tutaj w kilkunastu zaaranżowanych pomieszczeniach, przy użyciu dodatkowych gadżetów, mogliśmy poćwiczyć to, co poznawałyśmy na zajęciach. Bawiliśmy się super! Zdjęcia wyszły piękne. Miejsce polecamy każdej ekipie, która lubi nietuzinkowe zdjęcia. 
SelfieArt mieści się na ul. Wólczańskiej 127, warto zadzwonić wcześniej i umówić się.
My zapewne pójdziemy tam jeszcze raz.

Студенти фотоклубу, разом зі своєю вчителькою Сільвією Карджіс, в суботу, 15 квітня, вирушили в цікаве і загадкове місце – SelfieArt. Тут, в десятку або близько того влаштованих кімнат, використовуючи додаткові гаджети, ми могли практикувати те, що дізналися під час занять. Ми чудово провели час! Знімки вийшли красивими. Рекомендуємо це місце кожній команді, яка любить неординарні фотографії.  SelfieArt знаходиться за адресою Wólczańska Street, 127, варто зателефонувати заздалегідь і домовитися про зустріч. Ми, напевно, поїдемо туди знову.