Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzymy Państwu, by Jezus Chrystus napełnił Państwa mocą Zmartwychwstania, a radość rodzącego się nowego życia dodawała sił i motywacji na cały rok. By Zwycięzca Śmierci, który w tę Noc uczynił nas wolnymi, pomnażał wiarę prowadzącą do nieba, zapalił światło nadziei kierujące nas po ścieżkach życia, a swoją miłością błogosławił Waszym rodzinom.
Życzy Dyrekcja i cała Społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 182.

З нагоди Великодня бажаємо вам, щоб Ісус Христос наповнив вас силою Воскресіння, а радість нового життя, яка народжується, додала сил і мотивації на весь рік. Нехай Переможець Смерті, який цієї ночі звільнив нас, примножить віру, яка веде на небеса, запалить світло надії, яке веде нас життєвими дорогами, і благословить ваші сім’ї Своєю любов’ю. З побажаннями керівництву та всій шкільній спільноті початкової школи No182.