W Wielkanocnym nastroju

W klasie 4d marzec był bardzo aktywny. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przeprowadzili 2 klasowe  zbiorki PCK, przygotowali karty wielkanocne dla podopiecznych z DPS, były też klasowe porządki, odbył się Dzień Dziewcząt i Chłopców połączony ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez dzieci i ich rodziców oraz spotkanie przy słodkich wypiekach wielkanocnych.
Całej Społeczności klasa 4d życzymy Wesołego Alleluja

У 4-му класі Марч був дуже активним. Учні з великою віддачею провели 2-класні колекції Польського Червоного Хреста, підготували великодні листівки для зборів від ДПС, також були прибирання класів, відбувся День дівчаток і хлопчиків у поєднанні з солодкими частуваннями, приготованими дітьми та їхніми батьками та зустріч з солодкою великодньою випічкою. Бажаємо всій спільноті 4d класу щасливої алілуї