Kolonie miejskie w Łodzi 2023

Największe półkolonie w historii Łodzi szykowane są na 600-lecie miasta —  na najmłodszych łodzian czeka rekordowa liczba 15 000 miejsc! Zapisy ruszają 17 maja.

Kolonie miejskie 2023 w Łodzi to oferta przedszkoli, szkół, Orientarium, Aquaparku Fala, EC1, pływalni MOSiR czy Miejskiej Strefy Kultury. Dzieci czeka wiele atrakcji i świetna zabawa. Rodzice dzięki temu będą mieli spokojną głowę i zapewnioną w ciągu dnia opiekę nad pociechami. Pakiety zajęć są uzależnione od uzdolnień i pasji dzieci. Zatem czekają nas półkolonie muzyczne, taneczne albo astronomiczne.

Wszystkie informacje znajdą Państwo od 17 maja na stronie www.lodz.pl/lato. Link zadziała 17 maja.

Plakat przedstawia rysunek osób spędzających aktywnie czas, żyrafę i zjeżdżalnię wodną. Widnieje napis półkolonie miejskie 15 000 miejsc dla dzieci. Zapisy od 17 maja na lato.

До 600-річчя міста готуються найбільші денні табори в історії Лодзі – рекордна кількість в 15 000 місць чекає наймолодших жителів Лодзі! Реєстрація стартує 17 травня. Міські табори 2023 року в Лодзі пропонують дитячі садки, школи, Orientarium, аквапарк Fala, EC1, басейн MOSiR або муніципальну культурну зону. Перш за все, це безліч атракціонів і відмінне задоволення для малюків, а також спокійна голова і турбота про батьків, забезпечена протягом дня. Пакети занять будуть залежати від талантів і захоплень дітей – так будуть музичні, танцювальні або астрономічні денні табори. Вся інформація буде доступна з 17 травня на сайті www.lodz.pl/lato.