Spotkanie z wiceprzewodniczącym komisji europejskiej Fransem Timmermansem

Każdego dnia nasze miasto stara się stawiać czoła największemu zagrożeniu naszych czasów – kryzysowi klimatycznemu. Łódź rozumie rangę wyzwań, jakie to negatywne zjawisko stwarza w zakresie zielonej transformacji. Aby promować filary tak potrzebnej dziś innowacyjności, zaprasza na II edycję Samorządowego Kongresu Klimatycznego 18 maja o godzinie 11:15.

Poniżej znajduje się formularz do zapisu.
https://uml.lodz.pl/ekoportal/eko-wiedza/wlacz-sie/kongres-klimatyczny-climate-summit/spotkanie-z-mlodzieza-meeting-with-youth/

Plakat przedstawia gałązkę kwitnącej wiśni i napis zaproszenie zapraszamy na spotkanie z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej.

Щодня наше місто прагне протистояти найбільшій загрозі сучасності – кліматичній кризі. Лодзь розуміє важливість викликів, пов’язаних із цим негативним явищем у сфері зеленої трансформації. Для просування стовпів інновацій, таких необхідних сьогодні, він запрошує вас на друге видання Кліматичного конгресу місцевого самоврядування 18 травня об 11:15. Нижче представлена форма для реєстрації.

https://uml.lodz.pl/ekoportal/eko-wiedza/wlacz-sie/kongres-klimatyczny-climate-summit/spotkanie-z-mlodzieza-meeting-with-youth/