Przyszli Pierwszoklasiści zwiedzili SP182

W piątek 16 maja siedmiolatki z  PM 120 odwiedziły szkolną bibliotekę, świetlicę szkolną oraz sekretariat. Klasa 2c wraz z Panią Anną Rajską Nowak przygotowała program artystyczny oraz drobne upominki. Było wspólne śpiewanie i nauka języka angielskiego. Przyszli Pierwszoklasiści test  na 6! Wszyscy zasiedli w szkolnych ławkach.

Na zakończenie przedszkolaki  zwiedziły kompleks sportowy wraz z nowowyremontowanym placem zabaw na terenie szkoły.

Do zobaczenia po wakacjach!

Podziękowania dla :
p. Ani Rajskiej Nowak wychowawca klasy 2c
p .Agaty Tomaszewskiej- nauczycielki biblioteki
p. Karoliny Przewoźniak nauczycielki świetlicy
p. Agnieszki Walczakiewicz nauczycielki świetlicy

Koordynatorzy do spraw współpracy z przedszkolami:
Kamila Namiecinska 
Aleksandra Damaziak

Майбутні першокласники відвідали СП182   У п’ятницю, 16 травня, семирічні діти з ПМ 120 відвідали шкільну бібліотеку, шкільну загальну кімнату та секретаріат. 2с клас разом з пані Анною Райською Новак підготували мистецьку програму та невеликі подарунки. Був спільний спів і вивчення англійської мови. Майбутнім першокласникам тест на 6! Всі сиділи за шкільними партами. На завершення дошкільнята відвідали спортивний комплекс з нещодавно відремонтованим дитячим майданчиком на території школи. До зустрічі після свят!   Завдяки: Новак Ані Райска, класний керівник 2с p. Агата Томашевська – викладач бібліотеки Пані Кароліна Пшевозняк, вчителька загальної кімнати Пані Агнешка Вальчакевич, вчителька загальної кімнати Координатори співпраці з дитячими садочками: Каміла Намєцінська  Олександра Дамазяк