Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas 1-6

Klasy 1-2

Zakończenie roku szkolnego dla klas 1-2 odbyło się najwcześniej bo uczniowie zjawili się już o 8:15. Wysłuchali słów Pani dyrektor Iwony Sosnowskiej a później zostały wręczone nagrody książkowe uczniom klas 2. Występ artystyczny przygotowała klasa 1c i 2b pod opieką Pani Agnieszki Westwal i Pani Anny Piaskowskiej. Uczniom życzymy udanych wakacji.

Klasy 3-4

Zakończenie roku klas 3-4 odbyło się w piątek o godz.9:15. Uczniom z najwyższymi wynikami zostały wręczone nagrody książkowe, rozdano też nagrody za konkursy z języka angielskiego. Część artystyczną przygotowała klasa 4a i 5c pod opieką Pani Katarzyny Czerbniak- Trębacz i Pani Magdaleny Gabarkiewicz. Uczniom życzymy odpoczynku podczas wakacji. 

Klasy 5-6

Kolejne zakończenie roku szkolnego miały klasy 5-6. Najpierw uczniowie wysłuchali słów skierowanych od Pani dyrektor Iwony Sosnowskiej, która podsumowała ten rok szkolny. Następnie zostały rozdane nagrody książkowe najlepszym uczniom, nagrody za konkursy języka angielskiego oraz najlepszym sportowcom. Część artystyczną przygotowała klasa 4a i 5 c pod opieką Pani Katarzyny Czerbniak- Trębacz i Pani Magdaleny Gabarkiewicz. Uczniom życzymy miłego odpoczynku w czasie wakacji.

Podczas apelu na zakończenie roku szkolnego zostały rozdane nagrody uczniom, którzy zostali nagrodzeni w konkursie. Lista uczniów podana jest we wcześniejszych informacjach. Na apelach zostały odczytane hasła z plakatów oraz życzenia jakie napisali laureaci dla naszego miasta.

Випуск окремих класів проходив у різний час. З кожного закінчення є картинки вище в галереях. Учні з відзнакою або нагородами зачитувалися на офіційному закінченні в гімназії. Бажаємо всім чудового відпочинку.