Konkurs „SELFIE Z URODZIN”

Konkurs polega na zrobieniu selfie z urodzinowego weekendu.
Imprez w naszym mieście z okazji 600-lecia nadania Łodzi praw miejskich jest wiele, ale najważniejsze wydarzenia, obchody będą miały miejsce w dniach 28-30 lipca. Jeśli będziecie w Łodzi w tym czasie i zechcecie świętować urodziny naszego miasta, to zróbcie selfie uwieczniając swój udział w imprezie, a następnie przyślijcie do 15 września max 3 zdjęcia (opisane: kto, która klasa, jakie wydarzenie)na adres mailowy: j.bartczak@sp182.elodz.edu.pl
Najfajniejsze, najciekawsze selfie umieścimy na stronie szkoły i nagrodzimy dyplomami i słodkimi upominkami:)
Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie także rodziców i wszystkich pracowników szkoły. Może uda nam się zebrać 600 selfie na 600 – lecie:)))))))
Wydarzenia znaleźć można na stronach Urzędu Miasta Łodzi https://lodz.pl/600/
Gorąco zachęcamy do wspólnego świętowania i już dziś życzymy Wszystkim super wrażeń i świetnych zdjęć.

Plakat przedstawia rodzinę robiącą sobie zdjęcie na tle banerów z medali na 600-lecie Łodzi. Widnieje napis konkurs selfie z urodzin

Конкурс складається з селфі з вихідних на день народження.
У нашому місті відбувається багато заходів з нагоди 600-річчя надання місту Лодзь прав, але найважливіші події відбудуться 28-30 липня. Якщо ви перебуваєте в цей час в Лодзі і хочете відсвяткувати день народження нашого міста, зробіть селфі, що увічнює вашу участь у заході, а потім надішліть до 15 вересня максимум 3 фотографії (опис: хто, який клас, яка подія) на електронну адресу: j.bartczak@redaktor1Найкрутіші, найцікавіші селфі будуть розміщені на сайті школи та нагороджені дипломами та солодкими подарунками 🙂
Сердечно запрошуємо батьків та всіх працівників школи взяти участь у грі. Можливо, ми зможемо зібрати 600 селфі до 600-річчя:))))))))
З подіями можна ознайомитися на сайті міста Лодзь https://lodz.pl/600/
Ми дуже закликаємо вас святкувати разом і сьогодні бажаємо всім чудових вражень та чудових фотографій.