Relacja z przygotowań 250-lecia KEN

Krótka relacja ze wspólnego robienia  łódek na dekorację szkolną uroczystości z okazji 250 – lecia  KEN i otwarcia pracowni im. Dariusza Wężykowskiego.

Dzieci na zajęciach rewalidacyjnych z panią Agnieszką Kośmider i panią Agnieszką Walczakiewicz wraz z dziećmi, które się zgłosiły do pomocy, wykonały 110 łódek z papieru. Brała udział klasa 4a, 6a, 3a a nawet 7a. Najwięcej łódek wykonała klasa 4A. Pomagali im również rodzice. Łódki przechodziły przez stanowisko kontroli jakości, aby każda była równie wyjątkowa.

Діти на реабілітаційних заняттях з пані Агнешкою Космідер та пані Агнешкою Вальчакевич, також разом із дітьми, які зголосилися допомогти, виготовили 110 паперових корабликів. Брали участь класи 4а, 6а, 3а і навіть 7а. Найбільша кількість корабликів була виготовлена класом 4А. Допомагали їм також батьки. Кораблики пройшли через станцію контролю якості, щоб кожен з них був особливим та унікальним.